Ahoj najde se někdo fajn z Olomouckého kraje? Ideálně Jesenicko, Šumpersko já kousek od Šumperka bydlím sám tak prostory mám lze i přespat přes noc, mám i auto můžu pro tebe i klidně dojet pokud to není daleko. Klidně i přispěji na cestu ke mě mám vlak i bus 5min od domu vlaky jezdí každou hodinu. Jinak bydlím na horách můžeme i něco klidně podniknout z výlet nebo jen relax u tv nebo v souk. Wellness. Noboj ozvy se a můžeme se domluvit. Vše samozřejmě diskrétně. Těším se.