Ahoj, jsem passiv, rád bych si dnes užil. Pokud máš své misto ideál, ale dá se i v autě akorát dnes bude vedro. Dokážu dnes dojet olomouc/brno, pokud bude chuť i dál. Napiš prosím a zkusíme se domluvit
Registrace je zdarma a otevře zprávy, chat, fotky i další funkce profilu.