Profilová fotografie Sebiik obsahuje erotickou tématiku
20 let, 183 cm, 70 kg, Praha 3

Je to klišé, ale hledám lásku. (19 let), Jičín

Vloženo 30. listopadu 2017
Hledám vztah. Fotku OBLIČEJE pošlu na požádání :)
Myslím že jsem fajn kluk co hledá někoho v mém věku (max. 22).
Pokud možno někoho z okolí, nebo někoho kdo je ochotný mít vztah na dálku. :)

Upřímně...někoho hledám už 4 roky, a zatím mám jen jednu špatnou zkušenost ze které jsem si odnesl jen zlomené srdce.

Rozešel se se mnou kluk, kterého jsem miloval jako ještě nikoho v životě. Nevím co jsem udělal špatně, nevím proč k tomu došlo.Ale už jsem se přesto přenesl, a lítost nahradil vztek z toho jak se ke mě zachoval a jak mých citů k němu využíval.

Poprvé v životě jsem se zamiloval a i když to bolelo neuvěřitelně moc, stálo to za to. Dodával mi odvahu a důvod konečně vyjít ven sám se sebou a ukázal mi stránku mě o které jsem nevěděl ze jí mám... Stálo to za to.

Alespoň jsem poprvé v životě poznal význam slova „láska“. Když už vím jaké to je chci to znovu zažít, ale tentokrát opětovanou z obou stran.

Myslím že jsem celkem v pohodě kluk, mám pár praštěných koníčku, a vypadám "prý" dobře :D
Jsem hodně umělecky založený, zajímám se o kulturu a politiku, rád čtu, poslouchám téměř všechny druhy hudby (včetně klasické), jsem hodně tvořivý a kreativní, mám rád historii a miluju audiovizuální tvorbu. Myslím že jsem celkem moderně založený.
Ale opravdu nejsem sportovní typ :/ Jediné co mě vyloženě baví a jde, je plavání a dřív lukostřelba. Jsem docela tichý a celkem introvert z čímž se snažím bojovat, většinou ze mě ty slova lidé musí tahat. Moje rétorické schopnosti jsou vážně příšerné :/ Taky mám problém se sociálně začlenit a dělat si nové kamarády, což asi souvisí s tím že jsem polovinu dětství kdy se sociální chování nejvíce rozvijí strávil po nemocnicích a pak už to moc nedohnal, teď už je to v pořádku a nikdo by to na mně nepoznal. To má za následek, že někdy mluvím z cesty a občas plácnu nějakou kravinu která může někoho možná i urazit, ale nikdy to nemyslím zle. Dříve jsem měl hodně chatrné zdravý a jsem rád že můžu chodit a vypadám jako úplně normální kluk (akorát asi až moc hubený), kvůli tomu že jsem byl postižený a gay byla škola peklo, a kvůli tomu jsem se na střední uzavřel do sebe, a až teď ve čtvrťáku jsem se začal měnit, vyoutoval jsem se a všichni to berou což neskutečně oceňuji. Škoda že kvůli pár idiotům, co teď kopou silnice, když už nemůžou kopat do mě, ztratil tolik let :D
Nejsem nijak extra chytrý ale mám rozhled. Jsem až příliš citlivý a všechno si až moc beru, podle někoho jsem i vtipný kluk.

Nejde mi ani tak o sex, jako spíš o city. Prostě jen chci mít někoho, koho bych mohl mít rád, s kým bych se mohl bavit o všem, chodit s ním ven, s kým trávit čas. Někoho koho obejmout, pohladit, políbit, kdo by mi řekl "mám tě rád"...
Já tak strašně toužím mít někoho nablízku, někoho s kým jen tak ležet a objímat se, nebo třeba koukat na televizi a držet se za ruce když venku prší... Říkejte si že je to stereotypní slaďárna, ale já prostě chci někomu věnovat city, které se ve mě celý život hromadí a já je nikdy neměl příležitost ventilovat.

Říkejte si že je láska klišé, ale já jí chci.

Je to strašný pocit, každodenně vědět že každý má někoho rád, nebo někdo jeho, jen já, ten člověk vzadu je pořád sám. Aktivně se snažím si někoho najít, ale pokud ten kluk není příliš starý, daleko nebo perverzák, tak když konečně najdu někoho ideálního, nakonec zjistím že už někoho má :(
Samozřejmě sex...hmmm.. je pro mě důležitý, jako pro každého teenagera si :D Bez něj si fungující vztah představit neumím, ale chci do toho jít pomalu.

Mám velký problém vyjádřit svoje city. Před lety jsem se někomu svěřil a dopadlo to hodně špatně.
Od té jsem hodně uzavřený do sebe a společnost moc nevyhledávám, jsem prostě introvert. K všedním lidem bohužel nemívám téměř žádnou důvěru...
Snažím se s tím něco dělat. Částečně se to u mě změnilo a je to na dobré cestě, jen to chtělo trochu náklonnosti z okolí a jsem úplně jiný člověk. Nedávno jsem udělal to samé o co jsem se pokusil na základce, svěřil se. A tentokrát to dopadlo úplně jinak. Dobře! Všichni mě berou a já poprvé za 4 roky chodím do té školy rád, a rád se s lidmi bavím.

Jsem sice čerstvě dospělí, ale nevypadám na to fyzicky ani psychicky. Pořád se chovám jako kluk (ale bez těch negativních vlastností). Jsem prostě tokový nezkažený, možná nevyzrálí...nevím jak jinak to říct :D

Nechci si hrát na chudinku, asi všichni jsme zažili jaké to je. Já jen nevím kde dělám chybu. Najít jiného gaye je vždycky těžké, ale mezi malými městy kde vím asi o 6 normálních kteří jsou všichni zadaní je to asi nemožné.
Už mě to netolerantní maloměsto unavuje, kéž bych se narodil v metropoli, kde by byli lidé bez předsudků a spousty kluků... Kdyby se tak stalo, myslím že bych měl coming out za sebou tak ve třinácti :D

Pokud bych si někoho našel, někoho kdo by mi vyhovoval a já jemu, už bych ho nepustil. A udělal bych všechno abych si ho udržel. :)
Rozhodl sem se že udělám úplný comingout až budu mít někoho kdo my za to bude stát a pomůže mi si tím projít, za tím by to nemělo cenu. Měl jsem jen jednoho přítele a chtěl jsem se vyoutovat asi za 14 dní, kdyby se se mnou nerozešel. Nevidím důvod si tím vším procházet pokud se nebudu mít o koho opřít. Nedělal bych to ani tak pro sebe jako pro nás, abychom mohli být opravdu spolu.

Jej...toho bylo...tak pokud jsi to dočetl až sem, a pořád jsem tě neodradil, tak napiš, budu se těšit ;)